ChatBoty Chojnice | Messenger na Stronie | Whatsapp Bot

Chatboty Chojnice

Szybki kontakt z Klientem w dzisiejszych czasach to podstawa. Dlatego tak wiele platform i sklepów internetowych oferuje na swoich stronach internetowych Chatboty. Ten trend dopadł także strony internetowe w Chojnicach. Jeśli chcesz dodać do swojego sklepu Messengera lub innego Chatbota w Chojnicach, to dobrze trafiłeś! Pomożemy Tobie skonfigurować Bota, aby odpowiadał na proste pytania automatycznie, oszczędzając Twój czas!

GregorMedia Kreatywny Marketing

Czytaj Dalej
Strony Internetowe Chojnice
Stwórz własny film reklamowy w Chojnicach

Strony Internetowe Chojnice > Chatboty / Boty Chojnice

ChatBoty / Boty Chojnicach


Obecnie jednym z czynników, dla których użytkownicy naszego sklepu internetowego decydują się na zakup, jest zwykle szybka reakcja - odpowiedź na zadane przez Klienta pytanie. Tutaj z pomocą przychodzą nam ChatBoty Chojnice. Chatboty, to nic innego, jak okienka pozwalające na szybką komunikację pomiędzy Klientem, a właścicielem sklepu. Najbardziej popularnym botem do Chatowania jest Facebook Messenger Plugin. Jest on o tyle wygodnym narzędziem, że Messengera posiada prawie każdy, a wiadomości przychodzą bezpośrednio na telefon. Chatboty mają jeszcze jedną ważną funkcję - potrafią odpowiadać automatycznie na proste pytania użytkowników. Poprawna konfiguracja Chatbota w Chojnicach pomoże więc Państwu zaoszczędzić sporo czasu na odpowiedziach, na te same pytania. Dlatego sprawdź ofertę chatbotów, które oferujemy i przekonaj się, ile czasu możesz zaoszczędzić!

GregorMedia Kreatywny Marketing

Czytaj Dalej

Chatbot Chojnice, dlaczego warto?


5 Korzyści z posiadania Chatbota w Chojnicach

 • Wiarygodność Twojej Strony Internetowej

  Oszczędność czasu!

  Instalujac i poprawnie konfigurując chatbota na swojej stronie internetowej jesteś w stanie zaoszczędzić dziennie kilka godzin na odpowiedziach do swoich Klientów, które od tej pory mogą zostać zautomatyzowane

 • Kreuj Wizerunek Eksperta w Chojnicach

  Lepszy kontakt z Klientami

  Dzięki pluginom na stronie - wtyczkom z chatem możemy bezpośrednio rozmawiać z potencjalnym Klientem, odpowiadając mu na bardziej skomplikowane pytanie lub oferując rozwiązanie jego problemu.

 • Przepływ informacji na stronie internetowej

  Niski koszt wdrożenia

  Chatboty w wielu przypadkach są darmowe - jak na przykład Facebook Messenger ich wdrożenie zajmuje dosłownie chwilę. Trochę więcej czasu potrzebne jest na poprawną konfigurację automatycznych odpowiedzi, jednak w porównaniu ile czasu na tym zaoszczędzisz, warto ponieść tą niewielką początkową inwestycję.

 • Dodatkowe narzędzie sprzedaży w Chojnicach

  Wysokie zwrot z inwestycji

  Raz zainstalowany Chatbot na stronie zostaje z nami na zawsze! Nie musimy go instalować co chwilę, często kod wtyczki sam się aktualizuje, ponieważ zaciągany jest zewnętrznie, więc jest to praktycznie bezobsługowe narzędzie.

 • Marketing internetowy w Chojnicach

  Dopasowanie treści do odbiorcy

  Automatyczne odpowiedzi do Klientów możemy w pełni personaliwać, dzięki czemu mamy pewnośc, że Klienci otrzymają odpowiedź dokładnie taką, jakbyśmy sami ją napisali, a nie robot :)

Twoja własna strona internetowa

Czym się zajmujemy?


Najczęściej zadawane pytania

Zbiór najczęściej zadawanych pytań podczas wdrażania Botów w Chojnicach

Produkcja Filmów Reklamowych Chojnice


Jeśli masz jakieś pytania odnośnie wdrożenia Chatbota w Chojnicach, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz doradzimy Tobie w podjęciu właściwych decyzji.

Poniżej przedstawiamy Państwu najczęściej pojawiające się pytania podczas wdrożenia Chatbota w Chojnicach i okolicach.

Kontakt: kontakt@gregormedia.com.pl
Kontakt
Ile kosztuje Chatbot?

Chatboty w wielu przypadkach są darmowe. Płacimy jedynie za dodatkowe usługi - personalizacji wtyczki, jednak też nie jest to reguła. W wielu przypadkach jest to całkowicie darmowe narzędzie.

Czy chatbot działa kiedy sklep nie działa?

Jeśli sklep nie działa, bo jest już zamknięty stacjonarnie, to owszem - chatbot nadal działa na stronie i odpowiada automatycznie na pytania użytkowników. Jeśli jednak sklep nie działa, ponieważ strona jest w trakcie moderacji, w takim przypadku chatbot także jest uśpiony.

Czy mogę odpowiadać na pytania z telefonu?

Oczywiście, praktycznie każdy chatbot ma dedykowaną aplikację na telefon!

Czy mogę dodać obojętnie jakiego robota na stronę?

Tak, nie musimy ograniczać się jedynie do jednej firmy. Możemy testować różne rozwiązania na stronie i wybrać to najlepsze - najbardziej dostosowane do naszych potrzeb!