Filmy Reklamowe Chojnice

Chcesz stworzyć skuteczną reklamę w internecie? Nie ma nic lepszego od krótkiego Filmiku Reklamowego. Wiemy to doskonale, ponieważ na przestrzeni ostatnich kilku lat działamy w branży marketingu internetowego, tworząc skuteczne kampanie marketingowe. Wychodząc na przeciw oczekiwanim naszych Klientów, zajęliśmy się także produkcją filmów reklamowych na potrzeby kampanii internetowych. Sprawdź Sam!

GregorMedia Kreatywny Marketing

Czytaj Dalej
Strony Internetowe Chojnice
Stwórz własny film reklamowy w Chojnicach

Strony Internetowe Chojnice > Filmy Reklamowe Chojnice

Filmy Reklamowe i Spoty Chojnicach


Od wielu lat działamy aktywnie w branży reklam internetowych. Obserwując trendy i oczekiwania naszych Klientów, zauważyliśmy ogromny wzrost zainteresowania filmami reklamowymi, na potrzeby kampanii internetowych. Krótkie spoty reklamowe na Facebooku, Instagramie, czy Twitterze przyciągają uwagę wielu osób. Dzięki wzbudzeniu zainteresowania, rośnie zainteresowanie ofertą Państwa sklepu internetowego, a co za tym idzie, także przychody ze sprzedaży dobrze wypromowanych produktów. Produkcją filmów reklamowych w Chojnicach zajęliśmy się profesjonalnie stosunkowo niedawno. Wcześniej tworzyliśmy krótkie filmiki reklamowe w Chojnicach w celach hobbystycznych lub na własny użytek. Od niedawna swoje usługi oferujemy także szerszemu gronu odbiorców. Nasze filmy reklamowe każdego dnia oglądają tysiące osób w Internecie. Z analiz, jakie przeprowadziliśmy na przestrzeni ostatnich lat, widzimy, że filmy reklamowe znacznie częściej kierują ruch na stronę Klienta niż statyczne posty ze zdjęciem. Dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą produkcji filmów reklamowych w Chojnicach! Nagrajmy coś wspólnie i cieszmy się z wyników!

GregorMedia Kreatywny Marketing

Czytaj Dalej

Produkcja Filmów Reklamowych, dlaczego warto?


5 Korzyści z posiadania filmików reklamowych w Chojnicach

 • Wiarygodność Twojej Strony Internetowej

  Wzrost zainteresowania potencjalnych Klientów

  Ciekawie nagrany spot reklamowy wzbudza zainteresowanie użytkownika mediów społecznościowych i odgrywa bardzo istotny wpływ na jego zachowanie. Jeśli spot reklamowy jest interesujący, istnieje duże prawdopodobieństwo, że użytkownik odwiedzi naszą stronę i zainteresuje się pozostałymi produktami z oferty.

 • Kreuj Wizerunek Eksperta w Chojnicach

  Spoty Reklamowe można wykorzystać w wielu miejscach jednocześnie

  Raz nagrany spot reklamowy możemy umieścić na wielu kanałach Social Media lub w Telewizji. Oznacza to, że inwestując w jeden filmik w internecie możemy dotrzeć do tysięcy - jeśli nie milionów odbiorców - potencjalnych Klientów.

 • Przepływ informacji na stronie internetowej

  Niewielki budżet wystarczy na krótki filmik reklamowy

  Filmy reklamowe na potrzeby Internetu są znacznie tańsze w produkcji niż pełnometrażowe spoty reklamowe na potrzeby telewizji. Często skuteczny filmik reklamowy jesteśmy w stanie nagrać samemu, bez wielu operatorów kamer, czy aktorów.

 • Dodatkowe narzędzie sprzedaży w Chojnicach

  Wysokie zwrot z inwestycji

  Filmy reklamowe generują bardzo wysokie zwroty z raz poniesionej inwestycji. Dobry spot reklamowy wzbudza zainteresowanie wielu potencjalnych Klientów, którzy klikając w reklamę, często zapoznają się także z pozostałą Państwa ofertą i dokonują zakupów.

 • Marketing internetowy w Chojnicach

  Dopasowanie treści do odbiorcy

  Dzięki spotom reklamowym na potrzeby internetu, możemy tak skonstruować kampanię marketingową, że prezentowana reklama w postaci krótkiego filmu dotrze wyłącznie do osób potencjalnie zainteresowanych ofertą. Stosując dobry lejek sprzedażowy, ograniczamy wydatki na reklamę, jednocześnie zwiększając Państwa zyski!

Twoja własna strona internetowa

Czym się zajmujemy?


Najczęściej zadawane pytania

Zbiór najczęściej zadawanych pytań podczas produkcji filmów reklamowych w Chojnicach

Produkcja Filmów Reklamowych Chojnice


Jeśli masz jakieś pytania odnośnie produkcji filmów reklamowych w Chojnicach, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz doradzimy Tobie w podjęciu właściwych decyzji.

Poniżej przedstawiamy Państwu najczęściej pojawiające się pytania podczas produkcji filmów reklamowych w Chojnicach i okolicach.

Kontakt: kontakt@gregormedia.com.pl
Kontakt
Ile kosztuje Spot Reklamowy?

Najczęściej oferta filmików reklamowych jest stricte dostosowana do potrzeb konkretnego Klienta, dlatego nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Film reklamowy może kosztować zarówno 50zł jak i 10.000 zł.

Do jak wielu osób dotrze mój filmik reklamowy?

Wszystko zależy od budżetu jakim Państwo dysponują oraz w jakich mediach społecznościowych, czy masowego przekazu reklama zostanie umieszczona. Zwykle reklama dociera do setek tysięcy osób!

Czy mogę jeden filmik reklamowy wykorzystać na wielu serwisach?

Oczywiście, nie ma ku temu przeciwskazań. Raz nagrany film promocyjny może zostać powielony na wielu kanałach Social Media lub w środkach masowego przekazu.

Czy mój film będzie odtwarzany na YT?

Jeśli skorzystamy z Kampanii skierowanej na serwis YouTube, to oczywiście, Państwa spot reklamowy będzie wyświetlany na tej platformie. Ponadto filmik reklamowy / filmy reklamowe mogą Państwo umieszczać na swoich kanałach YT, dzięki czemu spot reklamowy będzie dostępny za darmo na Państwa kanale YT.